لابیاپلاستی در دختران باکره

آیا دختران باکره و مجرد می توانند عمل لابیاپلاستی را انجام دهند ؟ آیا این عمل آسیبی به بکارت آنها می شود یا نه ؟ باید گفت عمل لابیاپلاستی ربطی به بکارت ندارد و دخترخانم های مجرد می توانند این جراحی را بدون داشتن نگرانی انجام دهند . این عمل در ناحیه خارجی وازن انجام می شود و به پرده بکارت کاری ندارد .

لابیاپلاستی-در-دختران-باکره

علت لابیاپلاستی در دختران باکره

لابیاپلاستی تنها برای بهبود ظاهر لابیاها نیست بلکه در برخی موارد جنبه درمانی دارد . برخی از دختران جوان به دلیل داشتن نوع شکل لابیاها در پوشیدن لباس تنگ دچار ناراحتی می شوند . برخی از خانم ها نیز در هنگام داشتن رابطه جنسی دچار درد شدید می شوند که با انجام این جراحی بهبود پیدا می کنند .

استقبال خانم از جراحی لابیاپلاستی

طبق گزارش به دست آمده این جراحی در دنیا یکی از محبوترین عمل های زیبایی در بین خانم ها شناخته شده است. بیشتر خانم ها بدلایل زیبایی دوست دارن این عمل را انجام دهند و نقصی در بدن خود نداشته باشند . طی سالهای گذشته افزایش 51% درخواست لابیاپلاستی توسط جراحان زیبایی گزارش شده است . در مراکز جراحی زیبایی زنان ، این عمل به یکی از پرطرفدارترین جراحی ها تبدیل شده است . در سال 2000 تنها 162 مورد جراحی لابیاپلاستی گزارش شده است که 36% آنها برای زیبایی و 64 % به علت لباس پوشیدن و درد گزارش شده است . خدمات بهداشتی LHS در سال 2001 تا به امروز 5 بار لابیاپلاستی را به عنوان محبوبترین جراحی ها اعلام کرده است . بیشتر این جراحی ها در سنین بین 18 تا 24 سال گزارش شده است که هر ساله حدود 1500 نفر به آمار انجام این جراحی اضافه می شوند . به جرات می توان گفت لابیاپلاستی می تواند کمک زیادی به خانمها بکند .

جالب است بدانید لابیاپلاستی تنها یک جراحی زیبایی نیست و در بسیاری از موارد می تواند کمک فراوانی به افراد بکند . برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر مه سا هادی فر جراح زیبایی زنان شماره ٢٦٤٥٩٥٧٣- ٢٦٤٥٩٣٨٢ تماس بگیرید. برای دیدن نمونه کارهای جراحی زیبایی سینه به  اینستاگرام مراجعه کنید.

انواع لبیا در خانم ها

لبیا ها از نظر شکل بسیار متفاوت هستند. لبیا برخی از خانم ها مانند شکل پاپیون لباس می باشد . برخی از خانم ها مانند پروانه ای است که تازه از پیله درآمده است . با این حال بیشتر خانم ها طرفدار لبیاهای ظریف و کوچک هستند .

جراحی لابیاپلاستی را چه کسی انجام می دهد؟

این عمل نیاز به تخصص و تبحر دارد به همین دلیل برای انجام این عمل تنها باید به سراغ جراح زیبایی زنان رفت . در ایران مواردی مشاهده شده که این عمل توسط افراد غیر متخصص و غیر مرتبط مانند متخصص پوست انجام شده که نه تنها موفقیت آمیز نبوده بلکه فرد را دچار عوارض جبران ناپذیری کرده است .

لابیاپلاستی تنها جراحی زیبایی نیست

جالب است بدانید لابیاپلاستی تنها یک جراحی زیبایی نیست و در بسیاری از موارد می تواند کمک فراوانی به افراد بکند .

برچسب گذاری توسط , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هفت =