برداشتن خال با لیزر

برداشتن خال با لیزر

آیا می توان با کمک لیزر خال های بدن را به طور کامل از بین برد؟

آیا برداشتن خال با لیزر درد دارد؟

با ما در این مقاله به منظور آشنایی با تکنیک برداشتن خال با لیزر همراه باشید.

برداشتن-خال-با-لیزر

برداشتن-خال-با-لیزر

خال های کوچک و بزرگ بر روی پوست می توانند از کیفیت و جذابیت پوست شما به نحو چشمگیری بکاهند. برخی از این خال ها به حدی بزرگ هستند که با کمک لوازم آرایشی پوشانده نمی شوند. خال ها می توانند در تمام نقاط بدن ظاهر شده و نیازمند درمان های تخصصی می باشند تا به طور کامل از بین بروند.

بهترین روش برای برداشتن خال، کمک گرفتن از یک پزشک متخصص می باشد. وی می تواند با آخرین تکنولوژی روز دنیا شما را برای همیشه از شر خال های روی پوستتان خلاص نماید. یکی از روش های پیشنهادی وی، برداشتن خال با دی اکسید کربن است. این روش که بسیار کم خطر می باشد، بسته به اندازه موضع می تواند در کم ترین زمان ممکن خال شما را برای همیشه از بین ببرد.

روش دیگری که می توان به منظور برداشتن خال های روی بدن استفاده نمود، به کارگیری دستگاه پلاسما جت است. این روش نیز همانند روش قبل می تواند کک و مک و خال های روی پوست را به طور کامل از بین برد.

برداشتن خال با لیزر چه قدر زمان می برد؟

از زمانیکه پروسه برداشتن خال با لیزر شروع می شود تا لحظه پایان آن، حدود ۳۰ دقیقه طول می کشد. در این جلسه علاوه بر درمان شما، در مورد نحوه انجام لیزر درمانی و مراقبت های بعد از لیزر بحث می شود. لذا خود پروسه لیزر تنها ۵ دقیقه برای هر عدد خال زمان می برد.

بلافاصله پس از اتمام جلسه لیزر، خال برطرف شده و تنها زخم های قرمز بر روی آن باقی می ماند. مراجعین می توانند پس از برداشتن خال با لیزر به سرعت به محل کار خود بازگردند. کلینیک پوست و مو آسمان ونک با دارا بودن کادری مجرب و پیشرفته ترین تجهیزات به روز دنیا آماده ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان می باشد. راه های ارتباطی با کلینیک آسمان ونک:

شماره های تماس : ۸۸۱۹۰۲۹۰ – ۸۸۱۹۰۱۹۵ – ۸۸۱۹۰۲۸۰

اینستاگرام

آیا برداشتن خال با لیزر درد دارد؟

درمان با لیزر به خودی خود فرآیند دردناکی نمی باشد. لذا پزشک متخصص توصیه می نماید که حداقل ۳۰ دقیقه پیش از شروع درمان از کرم های بی حسی موضعی استفاده نموده و پس از اثر کردن دارو موضع و اطراف آنرا به خوبی شست و شو دهید. این کرم می تواند تا حد زیادی ناراحتی های اندکی که در پی لیزر کردن به وجود می آیند را از بین ببرد.

برداشتن خال تنها اندکی سوزش همانند تزریق ژل بر روی ناحیه ای که خال قرار گرفته است، ایجاد می نماید. البته پیش از شروع پروسه، پزشک متخصص از بی حس بودن پوست شما اطمینان حاصل می نماید.

محلی که خال از آن برداشته شده است همانند جای زخم باقی می ماند. اما پس از ۱۰ الی ۱۴ روز این اسکار ها به رنگ صورتی روشن در آمده و در نهایت به طور کامل از بین می روند. لذا حداقل چند هفته طول می کشد تا تمامی آثار خال از بین برود.

مراقبت های بعد از برداشتن خال با لیزر

بلافاصله پس از اتمام جلسه لیزر، خال برطرف شده و تنها زخم های قرمز بر روی آن باقی می ماند. مراجعین می توانند پس از برداشتن خال با لیزر به سرعت به محل کار خود بازگردند.

بیش تر مراجعین به منظور آنکه سریع تر نتیجه مطلوب را مشاهده نمایند، بر روی اسکارهای باقی مانده از کرم های پوشش دهنده استفاده می نمایند. اما توجه داشته باشید که برای استفاده از این کرم ها می بایست ۱۰ الی ۱۴ روز صبر نمایید.

نتیجه گیری

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی تکنیک های نوینی برای جوانسازی پوست به وجود آمده است. برداشتن خال با لیزر یکی از آن روش هایی می باشد که به جذابیت چهره شما اضافه می نماید. شما می توانید این روش را با پیشرفته ترین دستگا ه ها در کلینیک پوست و مو خوب در تهران تجربه نمایید.

برچسب گذاری توسط , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =